We offer:

Sprawdź wszystkie nasze usługi

Zdrowy i piękny uśmiech...

Gabinet Stomatologiczny ROYAL DENT powstał z myślą o najbardziej wymagających pacjentach, poszukujących nowoczesnych i bezbolesnych rozwiązań w leczeniu stomatologicznym.

Nasza klinika została wyposażona w najwyższej klasy sprzęt. Starannie dobrany zespół dentystów wyróżnia się szczególną odpowiedzialnością oraz troską o zdrowie naszych Pacjentów. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie w miłej i bezstresowej atmosferze.

Co nas wyróżnia?

Atrakcyjne ceny

Oferujemy konkurencyjne ceny usług aby zachęcić naszych Pacjentów do stałego korzystania z naszej oferty. Ponadto przygotowaliśmy specjalne zniżki dla członków rodziny oraz za polecanie naszych usług. Dodatkowym atutem jest gwarancja ceny – po konsultacji z lekarzem, Pacjent już na początku poznaje całkowite koszty leczenia.

Miła i przyjazna atmosfera

Nasi Pacjenci mogą liczyć na partnerską i bezpośrednią relację z naszymi lekarzami oraz opiekę stomatologiczną w wyjątkowo przyjaznej atmosferze. Dla zapewnienia najwyższego komfortu naszych Pacjentów i zmniejszenia stresu związanego z wizytą, w poczekalni i gabinetach gra muzyka relaksacyjna.

Profesjonalny zespół medyczny

Nasi stomatolodzy to eksperci w różnych dziedzinach, pracujący z pasją i najwyższym zaangażowaniem. Pacjent decydując się na leczenie w ROYAL DENT sam wybiera lekarza, który opiekuje się nim na każdym etapie procesu leczenia.

Nowoczesny sprzęt

Wyposażyliśmy nasze Centrum Stomatologii w najwyższej klasy sprzęt, który umożliwia świadczenie usług na światowym poziomie z wykorzystaniem najlepszych materiałów i technologii.

Gwarancja jakości

W ROYAL DENT korzystamy tylko z najlepszych materiałów i sprzętu. W połączeniu z umiejętnościami naszych lekarzy, pozwala nam to oferować usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie. Świadomi jakości świadczonych usług udzielamy Pacjentom GWARANCJI na leczenie stomatologiczne. Warunki gwarancji.

Wsparcie NFZ

Tutaj wpisać tekst o nfz.

Kontakt

Kontakt
tel. (61) 639 40 40
Gabinet
ul. 27 Grudnia 7
(w pasażu),
61-737 Poznań
Godziny otwarcia
Pon - Pt : 8:00 - 19:00

Zadaj pytanie
lub zarezerwuj wizytę!

Współpracujemy z:

Projekt i wdrożenie - agencja reklamowa Biggroup.pl