Protetyka

Marzysz o pięknym białym uśmiechu?

Marzysz o pięknym białym uśmiechu? Chciałbyś zmienić kształt i kolor swoich zębów? TERAZ TO JEST MOŻLIWE! Protetyka to zabiegi mające na celu odtworzenie utraconych lub uszkodzonych zębów .

W zakres usług wchodzą:

  • licówki
  • wkłady koronowe i koronowo-korzeniowe
  • korony protetyczne
  • mosty
  • protezy zębowe

Na sukces leczenia protetycznego wpływ mają dwa czynniki: praca lekarza + praca technika dentystycznego, wykonującego uzupełnienie protetyczne. Dlatego w celu zapewnienia leczenia protetycznego na najwyższym poziomie współpracujemy z najlepszymi laboratoriami techniki dentystycznej. Dzięki temu w połączeniu z doświadczeniem naszych lekarzy stworzymy dla Ciebie piękne, naturalnie wyglądające korony lub licówki wykonane z największą precyzją. Na czas trwania leczenia protetycznego wykonamy dla Ciebie estetyczne, tymczasowe uzupełnienia.

Gdy twoje zęby mają przebarwienia, są lekko stłuczone lub mają uszkodzone szkliwo...

a Ty marzysz o pięknym uśmiechu, proponujemy ci LICÓWKI CERAMICZNE. Są to cienkie (0,5-0,7 mm) porcelanowe łuski, które po trwałym zamocowaniu na powierzchni przebarwionego, złamanego lub w inny sposób zniszczonego zęba całkowicie zmieniają jego wygląd. Licówki pozwalają na całkowitą zmianę koloru z szarych zębów na śnieżnobiałe oraz umożliwiają skorygować kształt zębów. W przypadku lekkiego stłuczenia zęby będą proste bez potrzeby noszenia aparatu ortodontycznego przez długi okres czasu.

W przypadku, kiedy masz zęby mocno zniszczone i osłabione licznymi wypełnieniami...

Znakomitym sposobem na odbudowę zniszczonego zęba są KORONY PROTETYCZNE. Do wykonania koron stosujemy specjalne stopy metalu, złota lub platyny, które stanowią podbudowę metalową korony. Złoto stosowane w stomatologii dzięki swoim właściwościom daje precyzyjny odlew i dodatkowo działa bakteriobójczo. Metal przylega do oszlifowanego zęba i pokryty jest porcelaną przez co jest zupełnie niewidoczny z zewnątrz. Precyzyjnie wykonana korona może doskonale funkcjonować przez wiele lat. W przednim odcinku możliwe jest zastosowanie koron pełnoceramicznych, bez metalu, dających idealny efekt estetyczny.

Korony i mosty są nie do odróżnienia od zębów naturalnych. Ponadto korona ceramiczna wzmacnia ząb, jednocześnie odtwarzając właściwy kształt i kolor zęba z możliwością ich korekty w zależności od indywidualnych upodobań pacjenta.

Pacjent nie powinien obawiać się odczuwania bólu podczas wykonywania zabiegów stomatologicznych gdyż współczesne środki znieczulające oraz metody ich podawania skutecznie eliminują odczuwanie bólu.

Projekt i wdrożenie - agencja reklamowa Biggroup.pl